K čemu je dobrá virtuální kancelář?

Ostrava. Třetí největší město Česka. Toto město možná nepatří mezi nejkrásnější města v Česku. Pro někoho špinavé. Na mě Ostrava působí tak jinak, a to se mi na ní líbí. Nejradši mám na Ostravě stoprocentně Dolní oblast Vítkovice, které naprosto miluji. Toto místo je tak jedinečné, že kdo tam nebyl, nepochopí.

Dolní oblast Vítkovice

Jste i vy z Ostravy nebo klidně Prahy či Brna či jiného města. Máte firmu či ji zrovna zakládáte a hledáte sídlo? Mám pro Vás řešení! Naše firma Vám s tímto problémem velmi ráda pomůže. To že je v dnešní době možné snad vše, to všichni víme. Ale slyšeli jste někdy o virtuálních kancelářích? Ne? Ptáte se, co to znamená? Virtuální kancelář znamená, jak už z názvu vyplívá, jedná se o virtuální sídlo. Virtuální sídlo pro vaši firmu v Ostravě https://kancelar29.cz/faq/urady/ bude zapsána v obchodním rejstříku. A přesně tímto se zabývá Kancelář 29.

Práce z pohodlí domova

K čemu je vůbec virtuální sídlo dobré?

Je mnohem levnější než fyzická kancelář. Nebudete mít náklady za pronájem fyzické kanceláře. Pro některé profese je fyzická kancelář zbytečná, můžou pracovat z pohodlí domova, a dokonce ušetřit peníze. O koho jde? Například se může se jednat o účetní, daňové poradce, ajťáky a jiné zajímavé profese. A co v případě kontroly? V tomto případě se o vše postaráme my! Jelikož se sídlo bude nacházet v Ostravě, Vy jakožto právnická osoba budete spadat pod Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj. U osob samostatně výdělečně činných je to jinak. Tady se finanční úřad řídí Vašim bydlištěm nebo jiným místem, kde se převážně zdržujete. Ceník a vše podstatné najdete na stránkách Kanceláře 29. Jedná se o pevnou cenu, bez žádných skrytých poplatků. Uvažujete-li nad virtuální kanceláří, neváhejte a kontaktujte Kancelář 29. Kontaktní údaje – telefonní číslo a e-mail najdete na webových stránkách. Stránky jsou přehledné, najdete je do pár sekund.