Sortiment LED žárovek, panelů, zářivek, pásků a reflektorů je obrovský

Nejrozmanitější množství typů výrobků

Klasické žárovkyLED žárovky s Edisonovým závitem označeným podle průměru E27 a E14 jsou asi nejvíce rozšířeným výrobkem v této kategorii. Většina z nich se nápadně podobá svým tvarem klasickým žárovkovým baňkám, což nám usnadňuje přechod ze zastaralé technologie žhavení kovového vlákna směrem k polovodičům.svítidlo s vláknovými žárovkami
Zářivkové trubice – svítící diody lze uspořádat do nejrůznějších tvarů a již řadu let se těší značnému zájmu veřejnosti LED zářivky v podobě lineárních trubic. Prodávají se buď jako samostatná tělesa pro instalaci s vnitřním napájecím zdrojem (nemají předřadník), anebo se jedná o shodné typy trubic, např. s paticí T8.
Panely – uspořádání diod je možné i na velké ploše ve formě panelu. Tímto způsobem se kupříkladu snadno řeší přechod ze stávajícího kancelářského či provozního osvětlení zářivkami na vzhledově mnohem přijatelnější řešení a zároveň velmi úsporné z hlediska spotřeby elektřiny.
Pásky – velký zájem probouzí i ohebné pásky s externím napájecím zdrojem. Mohou se libovolně zkracovat, snadno se instalují oboustrannou lepicí páskou a můžete s nimi vytvářet nekonečné možnosti osvětlovaných ploch. Mají velmi nízký příkon a mohou být v provozu i nepřetržitě jako noční osvětlení chodeb, v dětském pokoji pro malé děti, které se bojí ve tmě, anebo poslouží jako dekorativní svítidla.
Reflektory – největší výkon očekávejte u LED halogenů, které zastoupí starší technologii halogenových žárovek. Část výrobního segmentu je dnes také věnována veřejnému osvětlení a osvětlování velkých ploch v exteriérech, např. sportovních areálů, dopravního zázemí, logistických a prodejních center.cylindr stropního svítidla
Speciální bateriové zdroje – výkon současných LED diod je již značný a proto se uplatní i ve svítidlech napájených dobíjecími Li-On akumulátory, případně tužkovými či knoflíkovými bateriemi. A výčet typů svítilen je obrovský, od pracovních ručních „baterek“ přes cyklistické svítilny až k outdoorovým modelům čelovek. Běžně se prodávají jako přívěšky na klíče, reklamní předměty, či budíky s promítáním času na strop a jistě by se dala vyjmenovat celá řada dalších výrobků.

Tento záznam byl publikován v Zboží . Uložit odkaz do záložek.