Každý z nás občas rychle potřebuje hodně peněz

Možná jste se právě ocitli v situaci, kdy nutně potřebujete peníze, a nejen nějaké drobné, ale poměrně hodně peněz. Třeba proto, že zrovna rekonstruujete dům, kupujete nový automobil anebo vám vypověděli v jednom bytě nájem, a tak jste se rozhodli koupit si vlastní.

domek na prodej

To všechno jsou příklady životních situací, které lidi běžně potkávají, a není to nic výjimečného. A běžné je i to, že většina lidí, kteří se do podobné situace dostanou, jsou postaveni před otázku, kde na to vzít. Jen málokdo má na svém účtu anebo pod polštářem tolik peněz najednou. Všichni ostatní jsou nuceni si vzít půjčku.

Jenže ani s půjčkami to není tak snadné, jak by to mohlo na první pohled vypadat. Někdo, kdo to ještě nikdy nezkoušel, by si klidně mohl myslet, že to probíhá tak, že člověk přijde do banky, požádá si o půjčku, klidně na šesticifernou sumu, podepíše několik papírů a následně odejde s penězi v kapse. Jenže právě tak to, bohužel, nechodí.

cizí mince

Realita je taková, že člověk v bance požádá o půjčku, poté se ho ujme velice nepříjemný úředník, začne se vyptávat na jeho soukromé věci, požadovat desítky formulářů a potvrzení, bude nahlížet do vašich registrů a po tom všem utrpení vám nakonec řekne, že na půjčku nemáte nárok. Taková je realita všedního dne. A vám nezbývá než to zkusit jinde.

velká investice

Ovšem jen blázen by šel znovu absolvovat podobný kolotoč do jiné banky. Mnohem lepší je oslovit nebankovní společnost, která si na rozdíl od běžné banky svých klientů velmi váží. A právě z tohoto důvodu pro ně připravila spoustu výhodných nabídek. A jednou z nich je nebankovní hypotéka bez registru, na kterou dosáhne naprosto každý, kdo vlastní alespoň menší nemovitost. Anebo ji ani nemusí vlastnit, ale zná někoho, kdo danou nemovitost vlastní, a ten se za něj a za jeho půjčku zaručí. A to je naprosto vše, skutečně nic jiného k tomu, abyste si půjčili u spolehlivé nebankovní společnosti, nepotřebujete.

Tento záznam byl publikován v Domov . Uložit odkaz do záložek.