Zhubnout zdravě a bez jo-jo efektu je možné jen s naším programem


Ketogenní dieta je opravdu osvědčeným a hlavně lékařsky podloženým způsobem hubnutí. Někdy se jí také říká bílkovinová či proteinová, protože je založená na zvýšeném přísunu bílkovin v potravě. Jak jistě víte, tělo si vytváří potřebnou energii ke svému fungování z cukrů tedy sacharidů, ale pokud se mu sacharidy v jakékoliv podobě nedodávají, tak musí tak zvaně přejít náhradní zdroj, kterým se tak stanou uložené tuky.

Jak tedy ketogenní dieta funguje? Vy dodáváte tělu potřebný pravidelný přísun potravy, která je obohacena o vyšší podíl bílkovin a oslazena pouze umělými sladidly, takže vůbec neobsahuje cukry, úplně ze svého jídelníčku vynecháte sacharidy a Vaše tělo se po dvou až třech dnech držení této diety dostane do tak zvané ketózy, kdy začne přeměňovat uložené tuky v energii potřebnou pro chod a fungování Vašeho organismu a uložené tukové polštářky tak začnou mizet.

My Vám nabízíme ketogenní dietu hned v několika variantách a to podle toho, kolik kilogramů potřebujete zhubnout. Pomůžeme Vám určit, kolik kilogramů má Vaše tělo nadváhy a také tomu přizpůsobit program, který bude ve Vašem případě účinný. Dostanete od nás balíček jídel na týden, dva týdny nebo na celý měsíc a to po třech, čtyřech nebo pěti jídlech denně, ke kterým můžete v první fázi konzumovat vybrané druhy zeleniny, ve druhé fázi můžete přidat další bílkovinu v podobě masa a ve třetí fázi mléčné výrobky.

Vaše tělo při prvních pár dnech ketogenní diety zažije šok, ale bude se časem přizpůsobovat, a aby nedošlo k jo-jo efektu, tak v dalších fázích připravujete tělo na ukončení programu a pomalu se navracíte k normálnímu stravování, ale samozřejmě ve zdravém pojetí. Každopádně zajisté budete s tímto programem slavit úspěchy a konečně zhubnete. Tento způsob je opravdu osvědčený.

Tento záznam byl publikován v Technika . Uložit odkaz do záložek.