Ideální jídlo na svatbu


Vždycky záleží na tom, jak velkou svatbu chcete a kde se chcete brát. V poslední době jsou velice populární různí zahradní sály a svatební stodoly, ale jejich majitelé většinou neposkytují stravu a tu si musíte zařídit sami. Mnoha budoucím manželům to ale vyhovuje, protože si chtějí jídlo na svatbu připravit sami. Dávno už nefrčí svíčková a vývar, ale většina párů chce ke svatbě i k jídlu na ní přistupovat moderněji.

luxusní sushi

Ideální je začít svátečním obědem, který následuje hned po obřadu. Ještě donedávna byly v módě všelijaké omáčky a masa, ale i to se změnilo. Nyní je v módě lehčí jídlo, protože se většinu pokračuje v zábavě a hodování do pozdních nočních hodin, a tak je jídla pořád na stolech více než dost. Z tohoto dvou je lepší po lehkém obědě zvolit svatební raut – menu se může skládat ze spousty lahodných jídel, která si můžete dopřát i večer, aniž byste měli pocit těžkosti.

svatební tabule

Ideální svatební menu vám seskládá podle vašich požadavků každá cateringová firma podle toho, co nabízí. Solidní firma by ale měla být schopná vám nabídnout nejen klasické obložené mísy, ale i něco neotřelého. Chcete hosty pohostit, ale nechcete je přecpávat? Chcete je zaujmout a tak hledáte ideální občerstvení na odpoledne a na večer? Vzhledem k tomu že se na svatbách podává hodně sladkostí, vybrali si páry chutné, ale ne příliš těžké jídlo. Velmi oblíbené je sushi, saláty a kanapky. Každý si vyberete co ho láká a co mu chutná, a nebudete muset řešit že někdo nejí maso. V rautu bývají masová i bezmasá jídla, takže si každý přijde na své.

Ideální catering na svatbu vypadá tak, že je na stolech připraveno od každého něco, a jídlo se průběžně doplňuje. Kromě toho že by mělo být jídlo chutné, by mělo navíc i dobře vypadat. Doplní jej lze například skvělým vínem nebo dalšími nápoji z nabídky. S námi se domluvíte na všem.

Tento záznam byl publikován v Online . Uložit odkaz do záložek.