Japonská erotická masáž


Při „Nuru“ masáži se připravte, že se rozhodně nudit nebudete! Naopak, vaše tělo i mysl se díky jedinečné „Nuru“ masáži v maximální míře osvěží, budete se cítit vitálnější, budete si uvědomovat každý detail svého tělo a z masáže odejdete s velkou dávkou nové energie. Garantujeme vám, že ještě dlouho po tomto neopakovatelném zážitku, velký příval energie budete stále pociťovat.
muž ve sprše

S „NURU“ masáží se budete cítit jako znovuzrozeni.

Jak sám název „nuru“ napovídá, tato originální starobylá masáž pochází z Japonska. Zdejší muži a výjimečně i ženy si mohou po staletí dopřávat luxusní a ve vysoké míře vzrušující klouzavou masáž. Proč klouzavou?

Nemějte strach, opravdu se při ní nebudete nikde klouzat! Naopak masérka bude klouzat celým svým tělem po vás. Zajímavé že?

Aby taková „Nuru“ masáž skutečně byla, tedy dokonale kluzká, vlhká a klouzavá, je podmínkou a nutností, při ní využívat speciálního přírodního oleje, vyrobeného z mořských řas Nori. Tento zvláštní olej je vyrobený pouze z přírodních ingrediencí, konkrétně z mořských řas. Jeho konzistence je průhledná a ačkoli jde o olej, je nemastná a omyvatelná, zato pořádně vlhká. Někomu může připomínat lubrikant. Ovšem ten má využití pouze na intimní partie, kdežto tímto kluzkým olejem vám masérka natře celé tělo. Kromě své klouzavosti, se olej vyznačuje i příznivými účinky na pokožku zákazníka.  
čekající žena

A protože obliba této fantastické lahůdky překročila hranice své domoviny, můžete si „Nuru“ masáž vychutnat a smyslně užít i vy!

To, že se při masáži budete klouzat, není jediným zajímavým prvkem celého procesu. Celá masáž je velmi intenzivním zážitkem a s ostatními „obyčejnými“ masážemi se nedá vůbec srovnávat. A začíná to, jak již bylo řečeno, netradičně, od samého začátku. Nejprve vás masérka celého svlékne a půjdete do společné sprchy. Tam si vás pěkně umyje a stimuluje vaše tělo účinnými a dokonalými pohyby. Poté se přesunete do místnosti, která je na „Nuru“ masáž vybavená. Očekávat můžete útulné prostředí a teplé lůžko. Tam vás masérka uloží a další krok masáže může začít. Nyní již vám tělo ošetří speciálním olejem a začne vás hladit a masírovat vás celým svým tělem. Vzrušující představa, co říkáte? Tak už víte, jak se bude jmenovat vaše příští erotická masáž?

Tento záznam byl publikován v Krása . Uložit odkaz do záložek.