Kartáče a hřebeny pro vaše vlasy

Každá žena chce vypadat šik, a základem je krásný účes v požadovaném tvaru, který je pak dokonalou ozdobou. Sice je důležitý perfektní střih, ten vám však sám o sobě určitě stačit nebude. Pokud toužíte mít pravdu úhledný účes každý den, budete potřebovat správný hřeben, kartáč či jiné vlasové pomůcky. Bez těchto pomocníků to prostě nepůjde. Na trhu jich je nepřeberné množství různých tvarů a velikostí, které se pak ještě odlišují materiálem i barevným provedením, a tak je mnohdy obtížné vybrat ten správný. Nevhodný hřeben či kartáč může naopak vaše vlasy poškodit. Který se tedy hodí právě pro vaše vlasy?
kartáče na vlasy
TUPÍROVACÍ HŘEBEN
Tupírovací hřeben má husté zuby a úzké mezery, díky nimž získají i zplihlé vlasy neuvěřitelný objem. Špičatý konec hřebene pak slouží k oddělování pramenů vlasů či k vytvoření pěšinky. Měli byste se ale naučit správnou techniku používání tohoto hřebene, abyste předešli zbytečnému namáhání a poškozování vlasů.
kovový hřeben
KULATÉ KARTÁČE NA FÉNOVÁNÍ
Kulatých kartáčů je celá řada, a to nejen velikostí, ale také materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Každý z nich však má otvory uvnitř, díky kterým vlasy při fénování rychleji schnou. Jestliže si chcete kulatý kartáč pořídit, držte se pravidla, že čím delší vlasy, tím širší kartáč. Pokud se ho naučíte správně používat, docílíte perfektního nadýchaného účesu.
HŘEBEN SE ŠIROKÝMI ZUBY
Ten se hodí na rozčesávání vlasů, hlavně těch mokrých, které jsou náchylné k poškození. Široké zuby jsou k vlasům šetrné, zvláště když je budete rozčesávat jemně a opatrně. Jestliže se vlasy zacuchaly, rozčesávejte je pomalu pramínek po pramínku.
oboustraný kartáč
PLOCHÝ UZAVŘENÝ KARTÁČ
Tyto kartáče se vyrábějí v obdélníkovém či oválném tvaru v mnoha velikostech. Jsou vhodné pro rozčesávání, protože štětiny zmírňují tlak na vlasy, takže je nepoškozují.
KULATÝ TERMO KARTÁČ
Termo kartáče jsou určené pro tvarování vlasů, především těch vlnitých, díky rozvodu tepla zabraňují krepatění a působení statické elektřiny.
KARTÁČE S IONTOVOU TECHNOLOGIÍ
Tato novinky na trhu je vhodná pro dlouhé a rovné vlasy, které dokonale vyhladí a zabrání jejich kudrnatění. Dokonce vlasy hydratují, napomáhají rychlejšímu schnutí i uzdravování konečků. Vlasy jsou pak objemnější, bez statického náboje, a září leskem.

Tento záznam byl publikován v Zboží . Uložit odkaz do záložek.