Knihy, které vám změní život

Jistě znáte tu část v knihkupectví, která se zabývá seberozvojem, ovšem nikdy jste se u ní nezastavili, jelikož si myslíte, že se vás knihy budou snažit jen ovlivňovat a měnit vám osobnost. To není pravda, obzvlášť pokud si zvládnete vytěžit z knihy pouze to, co chcete. Nikdy nemusíte s knihou souhlasit, aby mohla změnit váš pohled na život. A naopak se budete cítit šťastnější a vyrovnanější.
 popsaný člověk
Čtyři dohody
Mnoho lidí se rozdělilo na dva tábory, kdy jeden knihu miluje a druhý odsuzuje. Já patřím mezi ty, kteří se rozhodli si z knihy vytáhnout jen to nejdůležitější a to, s čím sympatizují. Čtyři dohody víceméně popisují lidské chování a vysvětlují jej. V některých případech je možné, že budete plně souhlasit, jindy zase naopak. Avšak stále si z knihy můžete vzít mnoho ponaučení a trochu se zamyslet nad tím, jakým směrem se váš život ubírá.
 žena před tabulí
Muž, který chtěl být šťastný
Kniha o seberozvoji podaná víceméně v příběhu. Muž na Bali, který navštívil starého léčitele, čistě kvůli jeho ohlasu. Nemocný však nebyl. Jen jeho život nebyl šťastný. Kniha vás vtáhne do nitra myšlenek a poznávání sebe samého. Pokud tedy toužíte po rozvoji, je třeba někde začít a tento příběh by pro vás mohl být dobrým začátkem.
 
Čtyřhodinový pracovní týden
Poměrně zajímavá kniha, která vás pravděpodobně vtáhne stejně tak v knižní podobě i v audioverzi. Čtyřhodinový pracovní týden vám podá nový pohled na vaše podnikání, přehodnotíte náhled na workoholismus a více oceníte svůj čas. Taktéž zjistíte, že si v luxusním životním stylu také můžete najít své místo.
 
7 návyků skutečně efektivních lidí
Taktéž zajímavá kniha, jedna z nejslavnějších ohledně podnikání. 7 návyků skutečně efektivních lidí vás přiměje osvojit si některé záležitosti, které z vás udělají sebevědomějšího a vyrovnaného člověka. Občas je třeba vystoupit ze své komfortní zóny, pokud opravdu toužíte po úspěšném životě.

Tento záznam byl publikován v Hobby . Uložit odkaz do záložek.