Manželské lože o velikosti 180×200 cm

Umíte ocenit přírodu? Příroda nám dává do vínku to nejlepší, co má. Využijme toho. Právě proto stále ještě některé nábytkářské společnosti zachovávají tradici a ruční řemeslo a snaží se vyrábět produkty kvalitní a z přírodních materiálů.
Postele z masivu 180×200 jsou často nazývány jako letiště. Jedná se o největší typy manželských lůžek, pokud vám tedy někdo nezhotoví na požádání ještě větší prostor na spaní. Právě manželská lůžka o velikosti 180×200 si zamilovali mnozí z nás.

postel z masívu

Materiál je vhodně přizpůsobený i tvrdšímu zacházení. Mysleli jsme na to předem, a proto zde nesmí chybět užitné a praktické vlastnosti.

  • Hotely a penziony ocení vysokou odolnost.
  • Každá ložnice může vypadat hezky a originálně a právě s přírodními materiály vytvoříte útulné, krásné, sympatické a velice vkusné prostředí.
  • Hodí se skombinovat s jakýmikoliv dalšími materiály.
  • Spánek na kvalitní posteli bude příjemný. Budete každý den usínat jako na obláčku.
  • Estetický vzhled dodá tomu všemu ten správný šmrnc.
  • Materiál je přelakován ekologickým průsvitným lakem, který nezakryje povrchovou strukturu dřeva.
  • Mohou mít úložný prostor. Velice praktická vlastnost, když potřebujete využít každičké místo.
  • Hodí se do moderních ložnic pro svou výjimečnost, ale také do chatek nebo hotelů.

masivní postel

Spánek a sladké usínání

Přírodní produkty mají vždy nějaké klady navíc. Zde můžeme zmínit velice zajímavou cenu. Možná si myslíte, že právě masiv bude pro vás moc drahý, ale mile vás potěšíme, protože tomu tak není. Produkty jsou cenově přijatelné pro každého. Ceny jsou příznivé a to proto, že borovice je poměrně snadno dostupná v našich lesích, proto se dobře zpracovává a produkty z ní jsou vysoce kvalitní, odolné a také moc hezké. To je hned několik pozitivních vlastností, pro které si ceníme nejenom tento přírodní materiál, ale také zručnost a zkušenost nábytkářských řemeslníků, které dřevo zpracují až do hotového výrobku, jakým jsou právě i tato skvostná a jedinečná manželská lůžka.

Tento záznam byl publikován v Zboží . Uložit odkaz do záložek.