Potřebujete se zamaskovat?

Tak máme nového prezidenta, kterým se stal generál Pavel. Ti, kdo ho volili naštěstí neuvěřili tomu, že nás zatáhne do války, ale to neznamená, že byste si nemohli kupovat vojenské oblečení.

Rádi rybaříte nebo trempujete? Tak to se můžeme vsadit, že ve vašem šatníku najdeme nejedno vojenské tričko. Je to totiž velice praktický druh oblečení, u kterého nám nevadí, že se zašpiní, které je kvalitní co se odolnosti týká a přitom se snadno udržuje praním. Vojenská trička neznamenají, že chcete jít do války, znamená to, že se často zašpiníte při vykonávání vašich koníčků a nechcete si zbytečně zničit trička, ve kterých chodíte třeba do práce.

maskování

Armyshopy nabízí ale nejen trička, koupit tam můžete v podstatě kompletní vojenské oblečení a je to oblečení vysoké kvality, co se odolnosti ve špatném počasí týká. Je to logické, vždyť si vezměte, co všechno vojáci musí vykonat a přežít a co tím pádem musí vydržet i jejich oblečení. Za všechno můžeme jmenovat plazení v blátě, což je běžná překážka při tréningu vojáků.

Takové maskáčové kalhoty anebo celé maskovací sety, které jsou jakoby maskované listím, to ocení jak myslivci tak i vášniví fotografové, kteří fotí tzv. wildlife, to znamená zvířata v přírodě, takže je potřeba strávit mnoho hodin ležením v trávě a být tak zamaskovaní s terénem, že si fotografa zvířata nevšimnou a přiblíží se. V některých maskovacích setech byste mohli hrát Jožina z bažin.

kapesní nůž

V armyshopu koupíte i výkonné baterky, čelovky nebo třeba ešusy, které se vám mohou hodit i n a dovolené, pokud jezdíte do chatek do kempů. Přece s sebou nebudete vozit hrnce. Ešusy jsou skladné a na dovolenkové vaření postačující. V armyshopu koupíte také kapesní nože, ale ne abyste je použili jako útočnou zbraň. Kapesní nůž ocení jak rybář, tak třeba i houbař. Nůž je pomocník a ne zbraň. Armyshop nabízí spoustu zboží a rozhodně není jen pro vojáky.

Tento záznam byl publikován v Zboží . Uložit odkaz do záložek.