Výpočet BMI

Výpočet BMI

Vypočítejte si hodnotu BMI indexu. Je důležité, abyste věděli, jak na tom jste. Pokud vaše váha není v normě, tak byste s tím měli něco dělat. Pokud jste v podváze, tak byste se měli snažit přibrat a pokud zase naopak máte nadváhu a obezitu, tak byste se měli rozhodnout a s tím něco také udělat. Každá kategorie mimo o normu je nějakým způsobem nebezpečná. Pokud jste v podváze, tak vám hrozí zdravotní komplikace stejně tak, jako když jste nadváze a obezitě.

řekněte stop obezitě

Jsou ale jiného typu. Pokud jste obézní, tak vám hrozí převážně komplikace s kardiovaskulárním systémem, s pohybovým aparátem, takže vás mohou bolet klouby a vaše tělo neunese takovou zátěž, budete mít vysoký krevní cholesterol, vysoký krevní tlak, budete se zadýchávat, můžete trpět nadměrným pocením a celkově to bude mít velký dopad na váš sociální život, protože nebudete tolik chodit do společnosti. vážení a měření

Je normální, že když se sebou nejste spokojení, tak si raději zavřete doma, aby vás nikdo neviděl, a při nejhorším se přejídáte a zajídáte tak svůj problém. S tím můžete něco udělat. Na našich stránkách najdete spoustu skvělých tipů a zdravé potraviny, které jsou hlavně převážně bez sacharidů. Bezsacharidová strava je velmi důležitá pro hubnutí. Máme pro vás různé keto produkty, které si velmi oblíbíte.

Keto produkty

Na naší stránce najdete několik skvělých článku, jak si správně sestavit jídelníček, čeho se bát a jaké potraviny do jídelníčku zařadit a které zase spíš ne. Pokud máte rádi přílohy a to zejména těstoviny, tak tu máme pro vás skvělou nabídku. Konjakové těstoviny jsou velmi velkým hitem, které se hodí při dietě, protože nemají žádné kalorie. Tyto těstoviny jsou vyrobené z rostliny s názvem konjugovaný glukomannan, který je téměř bez kalorií a tím pádem nepřijmete do těla téměř žádné kalorie. Zasytí vás to a budete mít pocit, že jíte nějakou přílohu.

Tento záznam byl publikován v Krása . Uložit odkaz do záložek.