Zjednodušený styl pro čerpání informací

Ano přesně tak, papírové verze časopisů i novin nejsou už takovým trendem a nahrazují je oblíbené verze „on-line“. Všechno je jednodušší a navíc je to méně nákladné z hlediska finanční, ale i ekologické stránky. Většina prodejných tisků není z recyklovaného papíru. Říkáte si větu: „ale ne, já zůstanu u klasiky, přece jen mám čtení po ruce, výhodná cena není pro mě prioritou“. Tomu tak ale není, protože i když si čerstvě vydané číslo zakoupíme, musíme se zaměřit na to, abychom jej někde nezapomněli nebo naopak abychom ho stihli včas koupit…
různé časopisy
 
Alternativou pro nás všechny může být právě oblíbená verze známá pod pojmem Elektronické-časopisy, Elektronické-noviny nebo také on-line časopisy a on-line noviny. Postačí k tomu internetové připojení a hlavně tablet, chytrý telefon nebo notebook. A právě tímto způsobem budeme mít naše vydání pořád u sebe. Navíc vše funguje rychle a my jednoduše stále „listujeme“. Některé vydavatelství nabízí i možnost stažení tohoto typu vydání, kde poté není nutné připojení internetu.
čtení online
 
Tato možnost nás zajímá čím dál tím více. Určitě znáte známý bulvár Blesk, Aha… nebo časopis Téma, Rytmus života, Epocha, Gurmán… To je pouze část nejprodávanějších elektronických podob. Navíc i tato on-line předplatná „varianta“ nabízí i možnost darování. Takže pokud nevíte co darovat svým blízkým k svátku nebo k narozeninám, je tohle určitě vhodná volba, navíc velmi snadno předaná dárkovou poukázkou. Vždyť čtení je i svým způsobem zdrojem informací.
noviny a notebook
 
Další variantou oblíbeného čtení se může stát i bezplatný on-line magazín. Webových portálů je skutečně hodně a pro příklad uvádíme třeba tento Agrogum, kde najdeme kategorie pro každého. Ať už z hlediska ekonomiky, hobby, krásy, podnikání, techniky… Pro ženu nebo pro muže, pro mladé nebo pro starší. Určitě si každý vybere podle svého vkusu.
Jakékoliv typy vyhledáte skutečně snadno a získáte rychlou a dokonce i zábavnou četbu.

Tento záznam byl publikován v Online . Uložit odkaz do záložek.