I obal prodává

Když je člověku doručena zásilka, která je už na první pohled tak jaksi pošramocená, je nasnadě, že ho to zaručeně nepotěší. A i když je poškozený jenom a pouze její obal, který by se tak jako tak dříve či později vyhodil jakožto nepotřebný do popelnice, stejně to nevrhá dobré světlo jak na ty, kdo takovou zásilku doručovali, tak na toho, kdo ji odeslal. I když v tom odesílatel může být i docela nevinně. Protože tento nemůže mít balík putující do dálav neustále na očích.
nákladní palety
Jenže co si má odesílatel počít, že? Nějak to k adresátovi dostat musí, a když je ten, komu je zásilka určena, z daleka, není dost dobře možné zajít za ním s takovým balíkem osobně, aby bylo jisté, že to cestou nedozná úhony. A pokud člověk rozesílá nemalá kvanta podobných zásilek, pak by je logicky osobně neroznesl, ani kdyby byli všichni odběratelé přímo ze sousedství; neměl by na to jednoduše čas ani síly.
Zkrátka je někdy potřeba něco někomu poslat. A někdy to dopravci prostě poškodí. S tím se nedá nic dělat…
Totiž pr!
S tím se něco dělat dá!
Dá se podniknout něco, co zaručí, že zásilka dojde v pořádku, bez potřeby tuto reklamovat. A proto bez problémů i vy. Jak? Stačí jednoduše použít třeba igelitovou obálku.
doručování balíků
Takováto obálka je mimořádně odolná a lépe tak svůj obsah chrání. Daleko lépe, než by to dokázal nějaký ten tradiční papírový obal. Igelitová obálka je pevná a pružná, a jak je nám všem z vlastních zkušeností s pláštěnkami známo, tento materiál ani nepromokne a zásilka tam může klidně bez obav putovat i za z nebe se valícího deště, za učiněné průtrže mračen.
Zboží v takovéto obálce se nemá šanci ani ušpinit, ani poškodit, a jelikož je tato pružná, není třeba balit zásilky do přehnaně velkých krabic, třeba proto, že vhodnější nejsou právě k mání, a tak se s podobným balíkem i lépe manipuluje.
Chcete-li tedy dostávat zásilky v pořádku, přimějte ty, kdo vám je posílají, aby přesedlali na igelitové obálky. Případně na tyto přejděte vy, nechcete-li vy svými balíky zklamat ty, jimž je posíláte.
Igelitové obálky jsou zkrátka dokonalé na balení.
Jen nevím, zda jenom balíků nebo i nějaké té sličné poštovní doručovatelky.

Tento záznam byl publikován v Zboží . Uložit odkaz do záložek.