Jak strávit den na Montmartre

Hardware Societé
Tato restaurace podává jedny z nejlepších snídaní v celé Paříži. Posnídejte vyhlášené humří vejce benedikt se smaženou brioškou. S největší pravděpodobností se ocitnete ve frontě, ale přátelský personál, skvělé jídlo a vynikající káva stojí za to počkat.
sacre coeur
 
Sacre Coeur
Po snídani se vydejte po schodech do světoznámé baziliky. Zdolejte 270 schodů, abyste mohli obdivovat nejnavštěvovanější kostel v Paříži. Vevnitř najdete úžasné mozaiky a krásnou architekturu, venku si zase vychutnejte neuvěřitelný výhled na Paříž z úpatí kostela.
 
Abbatoir Vegetal
Pokud toužíte po něčem lehčím k snědku, zamiřte do této restaurace hotelu Chef Gloria Kabe, která nabízí jedny z nejlepších veganských a vegetariánských jídel v Paříži. Krásně prezentované pokrmy ve stylovém a moderním prostředí, to je sen každého fanouška Instagramu. Vyzkoušejte burger falafel nebo jednu z čerstvých šťáv lisovaných zastudena.
 
Projděte se po Place du Tertre
Náměstíčko častých návštěv Van Gogha a Picassa je stále domovem mnoha umělců, Aby si zde mohli postavit svůj stojan, musejí se o místo ucházet na radnici a čekací listina je dlouhá až deset let!
 
Musée d´Art Naif – Max Fourny
Muzeum Halle Saint-Pierre úžasně zachycuje bohémského ducha Montmartru. Je věnováno „outsider artu“ a je to nejen muzeum, ale i knihkupectví a kavárna.  Uvnitř budovy se nachází také Musée d´Art Naif – Max Fourny, které prezentuje unikátní kousky od umělců bez formálního uměleckého vzdělání.
malíři na chodníku
 
Le Coq Rico
Restaurace podává výbornou drůbež od kuřecího, kachního až po koroptve. Pokrmy jsou vařeny s maximální péčí a pozorností a kvalita surovin je na špičkové úrovni, protože společnost úzce spolupracuje se zemědělci a farmáři.
 
Marlusse el Lapin
Namáčkněte se do tohoto malého baru a vychutnejte si levné drinky v čele s absinthem. Oblíbený bar místních má velmi příjemnou atmosféru, kterou umocňují vzorované tapety, šicí stroje a postele míst pohovek. Pozor na zaneprázdněnost baru v čase happy hour.
 

Tento záznam byl publikován v Dovolená . Uložit odkaz do záložek.